بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی کدام اند ؟ اولین قدم برای شروع یک کسب و کار اینترنتی طراحی سایت است. انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی سایت همواره دغدغه بسیاری از کارفرمایان بوده است.تعداد بیشماری شرکت وجود دارند که در این زمینه فعالیت میکنند به همین دلیل انتخاب گزینه مناسب ممکن است شما را دچار چالش کند. در این مطلب قصد داریم به بررسی بهترین شرکت های  طراحی سایت فروشگاهی بپردازیم.

هدف از طراحی سایت چیست؟

در ابتدا باید مشخص کنید که هدفتان از طراحی سایت چیست یا تمایل دارید سایتتان از چه امکاناتی برخوردار باشد. تا زمانی که هدفتان را مشخص نکنید نمیتوانید به نتایج دلخواهتان برسید.

از آن گذشته باید بدانید که دوست دارید ظاهر سایتتان به چه شکل باشد و یا تا چه حد باید خلاقانه عمل کنید تا از رقبایتان متمایز شوید؟ پاسخ به این پرسش ها و قرار دادن تکه های پازل در کنار هم میتواند به شما در جهت انتخاب بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی کمک کند.

در ابتدا باید به این سوالات جواب دهید و هدفتان را از طراحی وبسایت مشخص نمایید پس از آن بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید میتوانید اقدام به پیدا کردن  بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی نمایید.

شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی
شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی

یک شرکت طراحی سایت خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

همانطور که واقف هستید این روزها شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت فعالیت میکنند و هر روز نیز بر تعداد آن ها افزوده میشود. ممکن است هر شرکتی از نظر خودش بهترین باشد اما مسئله حائز اهمیت این است که نباید تنها به شعارهای آن ها اکتفا کرد. عواملی وجود دارند که تعیین میکنند کدام مجموعه جزء معتبرترین و بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی به شمار میروند. در ادامه این عوامل را مورد بررسی قرار میدهیم:

نکته اول: به نتایج گوگل در کلمه “طراحی سایت” اعتماد نکنید!

عموما تا صحبت از پیدا کردن لیست بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی به میان می آید همه ما اقدام به سرچ کلمه طراحی سایت در گوگل میکنیم. این موضوع بیانگر این است که معیار بسیاری از افراد سایت هایی هستند که در نتایج اول گوگل دیده میشوند.

متاسفانه باید بگوییم که همیشه نمیتوان به نتایج گوگل در این زمینه اعتماد کرد به دلیل اینکه ممکن است یک سایت تنها با استفاده از سئو کلاه سیاه به نتایج برتر راه پیدا کرده باشد و اما در زمینه طراحی سایت یا خدمات سئو سایت و … بسیار ضعیف عمل کند.

بسیاری از بهترین شرکت های طراحی فروشگاه های اینترنتی هستند که با وجود نمونه کارهای فوق العاده و سوابق درخشانی که دارند هنوز در نتایج برتر گوگل مشاهده نمیشوند.

 نکته دوم: کیفیت سایت شرکت مورد نظر را بررسی کنید.

شرکت هایی که در زمینه طراحی وبسایت عمل میکنند خود نیز دارای سایت هستند. توجه به نوع طراحی این سایت میتواند به شما در جهت داشتن انتخابی هوشمندانه تر کمک کند. به نوعی میتوان گفت سایت مجموعه مورد نظر اولین نمونه کارشان محسوب میشود.

چنانچه یک شرکت طراحی سایت در این زمینه حرفه ای باشد باید بهترین  توانشان را روی سایت شرکت به کار گرفته و طراحی آن بسیار زیبا و منحصر به فرد باشد.

نکته سوم: به نمونه کارهای شرکت توجه ویژه ای داشته باشید.

یک شرکت موفق در زمینه طراحی سایت فروشگاهی باید دارای نمونه کارهای ایده آلی نیز باشد. ممکن است شما تمایل به طراحی یک سایت فروشگاهی داشته باشید و شرکت مورد نظر نمونه کارهای خوبی را در این زمینه به شما ارائه ندهد. قطعا در این مواقع اعتماد کردن و سپردن طراحی سایت به آن مجموعه بسیار دشوار خواهد بود  پس در ابتدا بهتر است تمام نمونه کارها را بررسی نمایید و با توجه به آن ها تصمیم گیری کنید که بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی کدام اند و از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی
شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی

نکته چهارم: هزینه های طراحی سایت را بررسی کنید.

همیشه تعرفه بالای یک شرکت نمایانگر بهترین بودن آن نیست. ممکن است یک مجموعه نمونه کارهای کاملا معمولی داشته باشد اما تعرفه های زیادی را برای خدمات خود در نظر بگیرد . از طرفی نباید گول قیمت های پایین را در زمینه طراحی سایت خورد.

برخی از شرکت ها تنها به دنبال جذب مشتری هستند و کیفیت نهایی کار برایشان اهمیتی ندارد. توصیه ما به شما عزیزان این است که در زمینه طراحی سایت فروشگاهی کیفیت را فدای قیمت نکنید و تنها به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت نباشید اگر چه برخی از مجموعه های معتبر با قیمت مناسب و کیفیت بالا طراحی سایت شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند .

نکته پنجم: توانایی شرکت طراحی سایت را در نظر بگیرید.

یکی از با اهمیت ترین فاکتورهایی که در زمینه انتخاب برترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی باید در نظر بگیرید توانایی آن مجموعه است. باید بررسی کنید که آیا این شرکت قادر است یک وبسایت فروشگاهی تخصصی را برای شما طراحی کند و آیا طراحی های آن ها به اندازه کافی خلاقانه هستند؟

یک شرکت طراحی سایت ایده آل باید توانایی طراحی هر نوع سایتی را طبق سفارش مشتری داشته باشد و تمامی امکانات لازم را در سایت ارائه دهد.

 نکته ششم: پشتیبانی یک شرکت مهم ترین چیز است!

طراحی سایت پایان قرارداد کاری شما با یک شرکت نیست بلکه یک شرکت طراحی سایت ایده آل باید از خدمات پشتیبانی مناسبی برخوردار باشد.

ممکن است پس از گذشت زمان برای وبسایت شما مشکلی به وجود بیاید و نیاز به رفع آن توسط شرکت باشد. از آن گذشته بازه زمانی که طول میکشد تا این مشکل رفع شود چقدر است و تا چه حد به پشتیبانی سایت پس از پایان پروسه طراحی در آن مجموعه اهمیت داده میشود.

ویژگی های شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی
شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی

معتبرترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

یکی از معتبرترین و بهترین شرکت های طراحی سایت فروشگاهی شرکت گیتی گت می باشد. استفاده از خدمات این مجموعه در زمینه طراحی سایت دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره میکنیم:

تحویل  سایت در کمترین زمان

امکان طراحی سایت اختصاصی

امکان منتقل کردن سایت به هاست های دیگر

افزودن امکانات جدید به سایت طبق درخواست مشتری

استفاده از هاست پر سرعت

امکان چند زبانه کردن وبسایت

قیمت بسیار مناسب

سرعت بالای سایت

دارای سال ها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت فروشگاهی

کسب رضایت 90 درصدی مشتریان

ارائه نمونه کارهای موفق

پشتیبانی عالی پس از اتمام پروسه طراحی سایت

همه چیز راجب شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی
شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی

اگر قصد طراحی یکی از بهترین سایت های فروشگاهی را برای کسب و کارتان دارید که تمام امکانات یک سایت فروشگاهی حرفه ای را داشته باشد همین حالا تلفن را برداشته و با مجموعه گیتی گت تماس بگیرید.