اکنون که در حال خواندن این مطلب هستید قطعا قصد طراحی سایت فروشگاهی را دارید اما از قیمت طراحی سایت فروشگاهی و عوامل موثر بر آن اطلاعات جامعی ندارید. در این مطلب قصد داریم به طور اختصاصی به این موضوع بپردازیم. با ما همراه شوید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

بررسی روش های مختلف طراحی سایت فروشگاهی

پیش از آنکه به مبحث قیمت طراحی سایت فروشگاهی بپردازیم بهتر است کمی در مورد روش های مختلف طراحی سایت فروشگاهی صحبت کنیم. به صورت کلی سایت ها به 3 روش زیر طراحی میشوند:

1.ساخت سایت فروشگاهی با کمک سایت سازها

ساده ترین راه برای ساخت یک وبسایت استفاده از سایت سازها است.سایت سازها نوعی سیستم نرم افزاری طراحی شده هستند که از لحاظ کیفیتی در رده متوسط قرار میگیرند. اگر جزء افرادی هستید که زمان یا هزینه مورد نیاز برای طراحی سایت را ندارید میتوانید از سایت سازها استفاده کنید که به دو صورت پولی و رایگان وجود دارند.

طراحی سایت فروشگاهی از طریق کدنویسی

طراحی سایت فروشگاهی با روش کد نویسی علاوه بر زمانبر بودن نیاز به تجربه و مهارت کافی در این زمینه دارد. کیفیت یک سایت طراحی شده با کدنویسی در درجه مطللوبی است و با ارتقاء دانش کد نویسی میتواند به درجه کیفیتی بالاتری نیز برسد. با بهره گیری از کد نویسی میتوانید سایت دلخواهتان را  بدون محدودیت طراحی کنید.

ساخت سایت فروشگاهی با کمک سیستم های مدیریت محتوا

سیستم های مدیریت محتوا امکان پیاده سازی سایت های مختلف را بدون نیاز به دانش کد نویسی برای شما فراهم میسازند. این سیستم ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از بهترین و محبوب ترین آن ها وردپرس است. استفاده از وردپرس روز به روز افزایش پیدا میکند و سایت های فروشگاهی بینظیری را میتوان به وسیله آن طراحی کرد.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی یا آماده؟

ممکن است برخی از افراد به دلایل مالی یا کمبود زمان تصمیم به استفاده از سایت های آماده کنند و به طور دقیق ندانند که طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بهتر است یا آماده؟

استفاده از سایت های آماده دارای معایبی است که یکی از آن ها  سرعت لود پایین اینگونه سایت ها می باشد. کاربرانی که از یک سایت بازدید میکنند تمایل دارند که سرعت آن سایت بالا باشد. سایت های فروشگاهی اختصاصی سرعت لود بالایی دارند و از این نظر از سایت های آماده بهتر هستند اما لازم به ذکر است که سرعت سایت های آماده را نیز با استفاده از برخی افزونه ها میتوان افزایش داد.

سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی میشوند دارای امنیت زیادی هستند در حالی که امنیت سایت های آماده کمتر است. سایت های آماده عموما شبیه یکدیگر هستند اما در طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی میتوانید سایتی با طراحی منحصر به فرد داشته باشید.

استفاده از سایت های آماده دارای مزایایی نیز هست که یکی از آن ها صرفه جویی در زمان و هزینه ها می باشد. استفاده از پنل مدیریت این سایت ها ساده است و هر شخصی با دانش کم در این زمینه نیز میتواند به سادگی با آن کار کند. از طرفی این سایت ها به صورت مداوم به روز رسانی میشوند و برای این به روز رسانی ها نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

همه چیز راجب قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی آماده با وردپرس

اگر با چند شرکت در جهت استعلام  قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس تماس گرفته باشید قطعا با قیمت های متفاوتی رو به رو شده اید و این مسئله ممکن است شما را دچار سردرگمی کرده باشد. به صورت کلی نمیتوان قیمت های ثابتی را برای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس در نظر گرفت به دلیل اینکه این سایت ها دارای بازه های قیمتی متفاوتی هستند.

اگر قصد شما طراحی یک سایت معمولی است که نیاز به امکانات و ویژگی های خاصی ندارد قطعا تعرفه ساخت سایت فروشگاهی شما پایین تر خواهد بود. در مقابل اگر تمایل دارید که سایتتان از امکانات بیشتر و طراحی پیشرفته تری برخوردار باشد هزینه های بالاتری را نیز برای طراحی آن باید پرداخت کنید.

برخی از عوامل هستند که در تعرفه طراحی وبسایت فروشگاهی تاثیر میگذارند که این عوامل عبارتند از:

هزینه خرید دامنه

هزینه خرید هاست

هزینه های مربوط به پشتیبانی سالانه

هزینه خرید قالب

دستمزد طراح یا شرکت طراحی مورد نظر

همه چیز راجب قیمت طراحی سایت فروشگاهی آماده با وردپرس

قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی نسبت به طراحی سایت با وردپرس بیشتر است. یکی از دلایل بالا بودن تعرفه طراحی این سایت ها این است که کدها باید به صورت اختصاصی نوشته شوند و قطعا به زمان زیادی نیاز دارند. تخصصی بودن این کار و پروسه زمانی طولانی که احتیاج دارد باعث افزایش تعرفه طراحی سایت های اختصاصی میشود.

هر چقدر پروسه کد نویسی و طراحی سایت مورد نظر پیچیده تر و زمان برتر باشد قیمت طراحی آن نیز بالاتر خواهد بود. امکانات ارائه شده نیز در قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی تاثیر گذار هستند. هر چقدر امکانات سایت فروشگاهی بیشتری باشد هزینه طراحی آن نیز به همان نسبت افزایش پیدا میکند.

همه چیز راجب قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

نکاتی که باید قبل از خرید سایت آماده بدانید.

نکته اول : خرید از مجموعه های معتبر

یکی از موارد مهمی که در زمان خرید سایت آماده باید به آن توجه کنید پیدا کردن یک مجموعه معتبر است. خرید سایت از شرکت های نا معتبر میتواند شما را دچار مشکل کند به عنوان مثال برخی از این مجموعه ها ممکن است کدهای مخربی را وارد وبسایت کرده باشند. برای گرفتن بهترین نتیجه باید به بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی مانند گیتی گت مراجعه کنید. برای گرفتن مشاوره درباره ی طراحی سایت ارزان وردپرسی و یا انواع سایت های اختصاصی حرفه ای میتوانید به این مجموعه مراجعه کنید و یا با شماره ی 02191693781 تماس بگیرید.

پشتیبانی مناسب

به جرات میتوان گفت پشتیبانی یکی از با اهمیت ترین فاکتورهایی است که پیش از خرید وبسایت آماده باید آن را در نظر بگیرید. چنانچه در زمان کار کردن با سایت مشکلی برای آن به وجود بیاید تیم پشتیبانی باید پاسخگو باشد و این مشکل را در کمترین زمان حل کند.

امکانات و قابلیت های سایت

پیش از هر اقدامی بهتر است قابلیت های سایت مورد نظر را بررسی کنید.سایت شما باید از امکانات ابتدایی و مورد نیاز برخوردار باشد همچنین باید ریسپانسیو بودن سایت را نیز چک کنید به دلیل اینکه این روزها اکثر سرچ ها از طریق گوشی های موبایل انجام میشود برای یک انتخاب درست در این زمینه بهتر است مقاله نمونه طراحی سایت ریسپانسیو را مطالعه کنید.

برای استعلام دقیق قیمت طراحی سایت فروشگاهی در سال 1402 کافیست با مجموعه گیتی گت از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.