با خواندن عنوان این مطلب ممکن است این سوال ها به ذهنتان خطور کرده باشد که طراحی سایت اختصاصی چه مفهومی دارد؟ یا هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی چقدر است؟

سایت هایی که با قالب های آماده طراحی میشوند عموما شباهت های بسیاری از نظر ظاهری و امکانات به یکدیگر دارند اما در مورد سایت های اختصاصی به این صورت نیست. در جهت طراحی وبسایت اختصاصی شرکت مورد نظر تمامی کدهای مورد نیاز در جهت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را نوشته و یک سایت متفاوت با ظاهر و امکانات منحصر به فرد را برای شما طراحی میکند.

اگر تمایل به داشتن یک سایت فروشگاهی متفاوت با وبسایت های دیگر را دارید باید اقدام به طراحی آن به صورت اختصاصی نمایید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی حرفه ای

همه چیز راجب هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در ادامه آن ها را بیان میکنیم:

امکانات سایت

اولین و مهم ترین عامل تاثیر گذار در هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ، امکانات آن است. واضح است که با افزایش قابلیت ها و امکانات سایت فروشگاهی قیمت طراحی آن نیز بیشتر میشود. به عنوان مثال ممکن است یک کارفرما به دلیل شرایط کاری که دارد نیاز به یک وبسایت چند زبانه داشته باشد که باید برای ایجاد کردن این قابلیت از کدهای مخصوصی استفاده میشود.

گرافیک

نقش گرافیک را بر هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی نمیتوان نادیده گرفت. هر چقدر گرافیک یک سایت فروشگاهی پیچیدگی بیشتری داشته باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. از طرفی گرافیک وبسایت باید در تناسب با الگوریتم های گوگل باشد تا در آینده دچار مشکل نشوید.

هزینه پشتیبانی

پس از پایان پروسه طراحی سایت ممکن است با گذشت زمان سایت شما دچار مشکلات فنی شود به همین دلیل نیاز به پشتیبانی خواهد داشت. برخی از شرکت ها هزینه ای را بابت پشتیبانی سایت های طراحی شده توسط مجموعه خودشان دریافت نمیکنند اما در برخی از مجموعه ها باید مبلغی را برای این کار در نظر بگیرید.

مدت زمان طراحی

طراحی وبسایت اختصاصی یک فرآیند زمان بر است و برخی از سایت ها نیز به زمان بیشتری برای طراحی نیاز دارند. هر چقدر بازه زمانی که برای این کار در نظر گرفته میشود بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بالاتر خواهد بود.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

چرا قیمت طراحی سایت وردپرس کمتر از کد نویسی است؟

یکی از دلایلی که باعث میشود هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بالا باشد میزان سختی آن است در صورتی که در وردپرس از چالش های طراحی با کد نویسی خبری نیست. قطعا هر چقدر که طراحی یک وبسایت سخت تر و پیچیده تر باشد طراح یا شرکت طراحی مورد نظر قیمت بالاتری را برای راه اندازی آن در نظر میگیرد.

از طرفی تعداد افرادی که مسلط به طراحی سایت با کدنویسی هستند بسیار اندک است اما اشخاص زیادی به وردپرس مسلط هستند و همین کمبود نیروی متخصص میتواند یکی از عوامل افزایش تعرفه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شود.

یکی از مهم ترین علت هایی که باعث تفاوت قیمتی بین سایت وردپرسی و کد نویسی میشود مدت زمان طراحی سایت است. طراحی سایت های کد نویسی به زمان بیشتری احتیاج دارد اما سایت های وردپرسی را در کمترین زمان میتوان راه اندازی کرد.

برای سفارش طراحی سایت ارزان وردپرسی و یا انواع سایت های حرفه ای با cms اختصاصی به متخصصین و افراد آموزش دیده در این زمینه مراجعه کنید. با طراحی یک سایت حرفه ای میتوانید شاهد پیشرفت در کسب و کارتان در کوتاه ترین زمان ممکن باشید.

مقایسه هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی و رودپرسی

آیا مالکیت صد در صد من در قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیر میگذارد؟

در هنگام طراحی سایت ممکن است فردی خواهان مالکیت صد در صد در این زمینه باشد. این موضوع تاثیری در تعرفه سایت اختصاصی برای فروشگاه ندارد و شما میتوانید هر زمان که بخواهید سایت خود را از سرورهای شرکت مورد نظر بدون پرداخت هیچ هزینه ای جدا کنید.

تمامی دسترسی های مربوط به سایت مانند نام کاربری و رمز عبور نیز پس از پایان یافتن کار در اختیار کارفرما قرار میگیرد و میتواند سایت خود را به شخص یا شرکت دیگری واگذار نماید.

هزینه امکانات اختصاصی چقدر میشود؟

در بعضی از پروژه های طراحی سایت کارفرما تمایل دارد که امکانات اختصاصی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کند که جزء امکانات پایه که در قرارداد ذکر شده محسوب نمیشوند.

به صورت کلی هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بر اساس امکانات پایه محاسبه میشود و اگر کارفرما قصد اضافه کردن امکانات دیگری را داشته باشد قیمت های آن ها به صورت مجزا حساب خواهد شد.

در صورتی که قصد اضافه کردن امکانات به سایت را در آینده داشته باشم قیمت طراحی سایت تغییر میکند؟

لازم به ذکر است قیمت نهایی که در هنگام بستن قرارداد با شما در نظر گرفته شده است تنها برای امکانات ذکر شده در قرارداد است و تا هنگام تحویل سایت اعتبار خواهد داشت.

اگر شما در آینده قصد اضافه کردن امکانات جدید به سایت را داشته باشید هزینه های آن بر اساس زمان مورد نیاز و نوع تغییرات محاسبه میگردد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی و امکانات آن

نکاتی راجب هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

نکاتی که قبل از خرید سایت آماده باید بدانید!

سایت های آماده در پلن های متفاوتی وجود دارند که شامل پلن های پایه تا پلن های پیشرفته می باشند. این پلن ها با توجه به امکانات  و خدماتی که دارند در قیمت های گوناگونی ارائه میشوند که میتوانید از میان آن ها نوع مناسب را بر اساس نیازتان انتخاب نمایید.

در زمان خرید سایت آماده حتما به مبلغ تمدید سایت توجه کنید. برخی از مجموعه ها برای تمدید سالانه سایت از شما مبلغی دریافت نمی کنند و تنها یک بار این هزینه را پرداخت خواهید کرد و فقط هاست و دامنه هستند که به شکل سالانه تمدید میگردند.کامل ترین پلنی که در سایت های آماده ارائه میشود پلن پیشرفته است. این پلن با امکانات و  فضای بیشتر ارائه میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به طور حرفه ای با مجموعه گیتی گت یکی از برترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی تماس بگیرید

021-91693781