یکی از زبان های برنامه نویسی پی اچ پی است که مهم ترین کاربرد آن در طراحی سایت می باشد. با استفاده از پی اچ پی میتوان سایت های داینامیک بسیاری را طراحی کرد. طراحی سایت به هر صورتی که انجام شود موضوع هزینه یکی از مبحث های مهم آن به شمار میرود به همین دلیل قصد داریم در این مطلب به بررسی هزینه طراحی سایت با php  بپردازیم.

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که طراحی سایت اختصاصی چیست و از چه لحاظ با طراحی سایت با قالب آماده تفاوت دارد؟

طراحی سایت اختصاصی به این معنا است که یک سایت مخصوص شما طراحی میشود و از ظاهر منحصر به فردی برخوردار است. بیشتر سایت هایی که به وسیله قالب های آماده طراحی شده اند شباهت های ظاهری بسیاری به هم دارند اما این مسئله در سایت های پیشرفته با cms اختصاصی دیده نمیشود.

اگر اقدام به سفارش طراحی سایت اختصاصی کنید برنامه نویسی سایت شما از ابتدا انجام خواهد شد و کدهایی که در جهت طراحی مورد استفاده قرار میگیرند مختص وبسایت شما خواهند بود.

کم ترین هزینه طراحی سایت با PHP

همه چیز راجب هزینه طراحی سایت با PHP

مزایای طراحی سایت اختصاصی با PHP

لازم است بدانید سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا مبتنی بر پی اچ پی می باشند و به همین دلیل سایت هایی که با php طراحی شده و از این پلتفرم ها بهره برده اند کاملا قابل تنظیم هستند.یکی از مهم ترین مزیت های طراحی سایت با پی اچ پی این است که سفارشی سازی آن به سادگی قابل انجام است.

این زبان برنامه نویسی طراحی هوشمندانه ای دارد و این طراحی باعث شده که انعطاف پذیری مناسبی را به توسعه دهندگان ارائه دهد. اگر بخواهیم مثالی در این مورد بزنیم میتوانیم به فیس بوک اشاره کنیم این پلتفرم اجتماعی توسط زبان php ساخته شده است و میزان انعطاف پذیری این زبان را به خوبی میتوان در آن مشاهد کرد.

پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی بسیار پرقدرت و سبک به شمار میرود و این امکان را فراهم میسازد که با کمک آن بتوان منابع را بهتر مدیریت کرد.یکی از مزایای ساخت سایت با استفاده از پی اچ اپی این است که اگر بیزینس شما توسعه پیدا کرده یا تغییر کند. نیازی نیست php را برای انجام این تغییرات اصلاح کنید یا اقدام به حذف آن نمایید.

به وسیله این زبان برنامه نویسی میتوان لینک های صفحه را به سادگی با امکان صفحه بندی اتوماتیک مدیریت کرد.

مدت زمان بارگذاری یک وبسایت از اهمیت شایانی برخوردار است به دلیل اینکه کاربران ترجیح میدهند در کمترین زمان وارد سایت مورد نظرشان شوند. استفاده از php در طراحی سایت باعث میشود که سرعت بارگذاری آن تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

مزایا و هزینه طراحی سایت با PHP

مزایا و هزینه طراحی سایت با PHP

هزینه طراحی سایت با PHP

 

 هزینه طراحی سایت با PHP به پارامترهای مختلفی مانند درصد پیچیدگی طراحی، اندازه سایت و میزان تخصص طراح یا شرکت طراحی سایت مورد نظر بستگی دارد.

 چنانچه قصد طراحی یک سایت ساده که تنها از چند صفحه تشکیل شده است را داشته باشید هزینه طراحی سایت با php  به دلیل ساده بودن طراحی پایین خواهد بود .اگر سایت شما از پیچیدگی های بیشتری برخوردار باشد هزینه طراحی سایت با php نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت. در نتیجه برای داشتن یک سایت حرفه ای و متفاوت به شرکت های معتبر و یا بهترین سایت حرفه ای طراحی سایت مراجعه کنید و تنها به دنبال طراحی سایت ارزان نباشید چرا که کیفیت نیز بسیار اهمیت دارد.

برای گرفتن بهترین نتیجه در کم ترین زمان ممکن میتوانید به برترین شرکت های طراحی سایت مثل گیتی گت مراجعه کنید .در این شرکت مجرب ترین متخصصان برترین خدمات سئو سایت را به شما ارائه می دهند و مسیر موفقیت شما را هموار می کنند.

به صورت کلی هزینه طراحی سایت با php  به امکانات و اهداف پروژه مورد نظر بستگی دارد. علاوه بر این هزینه های مربوط به نگهداری و به روز رسانی ها نیز به هزینه های کلی پروژه اضافه خواهند شد.

برای مشورت درباره ی هزینه طراحی سایت برای کسب و کارتان میتوانید با گیتی گت تماس بگیرید در این مجموعه برترین متخصصان ، شما را در زمینه هزینه طراحی سایت با php به طور کامل راهنمایی خواهند کرد.

021-91693781

همه چیز راجب هزینه طراحی سایت با PHP

طراحی سایت اختصاصی بیشتر برای چه کاری مناسب است؟

طراحی سایت به صورت اختصاصی بیشترین کاربرد را برای پروژه هایی دارد که از یک برنامه توسعه بلند مدت برخوردار هستند و نیازمند بروز رسانی امکانات در ابعاد بزرگ می باشند.

به عنوان نمونه ممکن است یک سایت فروشگاهی با فروش محصولات  برند خود فعالیتش را شروع کند اما با گذشت زمان ممکن است کالاهای فروشندگان یا تولید کنندگان دیگر را نیز در سایت خود به فروش برساند. اگر بخواهیم در این مورد مثالی بزنیم میتوانیم به سایت دیجی کالا اشاره کنیم.

در مواقعی که قرار است امکانات سایت مورد نظر با سایر پلتفرم ها مانند اپلیکیشن های اندروید یا IOS  همراه باشد با یک سیستم قوی طرف هستیم که باید به شکل مداوم به روز رسانی گردد. در اینگونه موارد یکی از بهترین گزینه ها طراحی سایت اختصاصی است.

طراحی سایت اختصاصی با پی اچ پی  بهتر است یا طراحی سایت با وردپرس؟

همانطور که میدانید هزینه طراحی سایت با php بالاتر از وردپرس است اما چگونه بفهمیم که طراحی سایت اختصاصی برای ما بهتر است یا طراحی با وردپرس؟

وبسایت های رقبا

در ابتدای امر باید وبسایت های رقبایتان را بررسی کنید تا متوجه شوید سایت های آن ها ساده هستند یا کاملا به صورت اختصاصی طراحی شده اند. این موضوع میتواند کمک بسیاری به شما در زمینه تصمیم گیری بهتر کند.

 محدودیت زمانی

اگر با محدودیت زمانی مواجه هستید سایت های اختصاصی گزینه مناسبی برای شما به شمار نمیروند به دلیل اینکه نسبت به وردپرس به زمان بیشتری برای طراحی نیاز دارند.

بودجه

هزینه طراحی سایت با php بیشتر از طراحی با وردپرس است به همین علت میتوانید متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید مورد مناسب را انتخاب نمایید.

مخاطبین

شناسایی مخاطبین سایت شما از اهمیت زیادی برخوردار است و میتواند در این تصمیم گیری به شما کمک کند. به عنوان مثال اگر قصد فروش موبایل و قطعات تلفن همراه را دارید ممکن است طراحی یک سایت ساده گزینه مناسبی برای شما نباشد به دلیل اینکه از جذابیت لازم برای مخاطبان شما برخوردار نیست.

هزینه طراحی سایت با PHP

نتیجه گیری

با توجه به موارد ذکر شده پیرامون مزایا و هزینه طراحی سایت با php تصمیم گیرنده نهایی شما هستید که باید با در نظر گرفتن شرایط مورد مناسب را انتخاب کنید. چنانچه در این زمینه به راهنما نیاز دارید میتوانید روی کارشناسان تیم  گیتی گت حساب کنید. برای دریافت مشاوره همین حالا تلفن را برداشته و با ما از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.