درباره ما

درباره گیتی گت

ما با هدف کمک به کسبوکار ها دور هم جمع شدیم

سلام حرفه ای ها، من امید کربلایی دانشجوی دکتری مدیریت استراتژی، نویسنده کتاب سلام اندروید، مترجم کتاب نامشهودات را به فروش برسانید، مدرس کسبوکار اینترنتی، سخنران و مدیرعامل مجموعه گیتی گت (اسم ثبتی گیتی گستر چابک) هستم.

ما با هدف آنلاین کردن تمام کسبوکار ها انسان ها و فعالیت ها با شعار “دنیا را برخط میکنیم” دور هم جمع شدیم.
خدمات فعلی ما طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو، خدمات ادموب، پنل گوگل پلی، aso، آموزش در قالب های مختلف و… میباشد، همچنین سرمایه گذاری روی هر استارتاپی که مسیر ما در رسیدن به شعارمان یعنی بر خط کردن دنیا تسهیل کند.

یکم از خودم میگم بعد هم به معرفی با پشتکار ترین و کم توقع ترین تیم دنیا میپردازم

یک شب تو سال های دبیرستان نشستم و لیست کار های مورد علاقه ام رو توی گوشیم نوشتم و متاسفانه به دلیل معلولیت قادر به انجام هیچ کدوم از اون ها نبودم !

نزدیک ترین کار به توانایی های جسمی من برنامه نویسی بود که متاسفانه اون رو هم وقتی خواستم شروع کنم در تست اولیه پیش نیاز های اون رد شدم ، چون برای برنامه نویسی باید بتونیم نه تنها تمام دکمه های کیبورد رو بزنیم بلکه بیشتر اتفاقات مهم با شورتکات ها رقم میخورن ، یعنی گاها چند کلید رو با هم فشار داد تا اتفاق مورد نظر انجام بشه که من به دلیل اینکه فقط یک انگشتم کار میکرد در انجامش ناتوان بودم . به همین دلیل تا یک مدت نا امید شدم.

تا اینکه نرم افزار هایی رو توی اندروید دیدم که کمک میکرد با گوشی بتونیم لپتاپ رو کنترل کنیم ، از اون روز بود که استارت تسخیر دنیا رو با یک انگشت زدم.

در سال ٩٠ که یک راه پیدا کردم تا با گوشی به لپتاپ وصل بشم و اون رو با یک انگشتم کنترلش کنم ، شروع به یادگیری برنامه نویسی کردم و بعد از چند برنامه موفق که بیرون دادم با دانلود های بالا ، مدیریت گروه های کوچیک برنامه نویسی رو بر عهده گرفتم و در سال ٩٦ برچسب کارآفرینی به امید کربلایی چسبید.

 

در اون زمان ٢٥ نیرو به شکل مستقیم و بیش از ٢٠٠ فریلنسر رو کنار خودم داشتم.

یک کوچ از ابتدای خیابان ولیعصر یعنی امیریه تا انتهای اون یعنی زعفرانیه رو بعد از ٣سال کارکردن تجربه کردم.

خب حالا که احتمالا با شنیدن کلیات داستان من یکم انگیزه گرفتی اگه میخوای بیشتر راجب من بدونی ، میتونی اسمم رو سرچ کنی!