هیچ‌کس نمی‌تواند منکر اهمیت بسیار بالای سایت‌های صرافی شود. همین امر موجب شده است بحث طراحی سایت نیز یک موضوع واقعاً مهم به شمار آيد. سایت‌های صرافی به‌صورت روزانه چندین میلیون بار بازدید می‌شوند. این ترافیک بالا مستلزم بهره‌گیری از یک طراحی جذاب و البته کارآمد است. مهم‌ترین کاربران سایت‌های صرافی، معامله‌گران محسوب می‌شوند. امروزه سایت‌های صرافی به مهم‌ترین مرجع کاربران به‌منظور شناخت ارزش دارایی‌های مختلف تبدیل شده‌اند.

علاوه بر صرافی‌های عادی، امروزه شاهد صرافی‌های دیجیتال مانند نوبیتکس نیز هستیم که با ظهور ارزهای دیجیتال اهمیت پیدا کرده‌اند. یک سایت صرافی مناسب اگر به‌صورت کارآمد فعالیت کند می‌تواند میزان بازدید بسیار زیادی داشته باشد و همین امر امکان ارائه تبلیغات مختلف در آن و کسب درآمد مناسبی را ایجاد خواهد کرد. در ادامه متن با ما همراه باشید تا به شما عزیزان اصول اصلی برترین طراحی سایت‌ صرافی را آموزش دهیم. اگر پرسش خاصی در این حوزه دارید، توصیه می‌کنیم که ادامه متن را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

طراحی سایت صرافی
طراحی سایت باید به‌صورت اصولی انجام بگیرد

فعالیت به‌صورت بیست و چهار ساعته

طراحی سایت صرافی باید به‌گونه‌ای صورت بگیرد که کاربران در بیست و چهار ساعت شبانه‌روز بدون هیچ‌ مشکل خاصی بتوانند از خدمات سایت بهره‌مند شوند. خوشبختانه امروزه با ایجاد سیستم‌های اتوماتیک و پویا می‌‌توان این مورد را به شکل ساده‌ای در سایت پیاده کرد؛ بنابراین لازم نیست در این زمینه نگرانی خاصی داشته باشید. بازار معاملات صرافی‌های مختلف شب و روز نمی‌شناسد؛ به همین دلیل است که وب‌سایت مدنظر شما نیز باید به‌صورت شبانه‌روزی بتواند به کاربران خود خدمات مدنظر آن‌ها را ارائه کند.

کوچک‌ترین اختلالی در امر ارائه خدمات منجر به آن می‌شود که کاربران مربوطه وب‌سایت شما را رها کنند و به سراغ وب‌سایت رقبا بروند. امروزه در طراحی سایت صرافی بحث فعالیت به‌صورت بیست و چهار ساعته از اهمیت بیشتری برخوردار شده است؛ زیرا کاربران اغلب به دنبال یافتن ارزش ارزهای مختلف در ساعات ابتدایی شروع به کار بازار و همچنین ساعت پایانی بستن معاملات مختلف هستند. این امر محقق نمی‌شود؛ مگر با طراحی یک سایت که کاربران بتوانند بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی خاصی از آن بازدید کنند.

این امر تنها مربوط به وب‌سایت‌های ایرانی نیست. اگر سری به وب‌سایت‌های صرافی خارجی نیز بزنید خیلی راحت پی می‌برید وب‌سایت‌های مذکور فعالیت خود را در هیچ یک از ساعات شبانه‌روز متوقف نمی‌کنند؛ زیرا از این امر آگاه هستند که کاربران همواره قصد دارند اطلاعات جدیدی را در مورد دارایی‌های مدنظر خود به دست بیاورن

سایت‌های صرافی ترافیک بسیار زیادی دارند

برخورداری از یک رابط کاربری مناسب

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که در زمان طراحی سایت صرافی باید به آن دقت کرد، بهره‌گیری وب‌سایت مربوطه از یک ظاهر گرافیکی وب یا UI و همچنین تجربه  UX مناسب است. مهم نیست وب‌سایت شما دارای چه پلتفرم خاصی است و یا چقدر برای بخش کدنویسی آن زحمت کشیده‌اید؛ زیرا تا زمانی که دارای یک رابط کاربری مناسب نباشد، قطعاً نمی‌توانید کاربران را به سمت خود جلب کنید. این همان موضوعی به شمار می‌آید که متأسفانه در اکثر وب‌‌سایت‌های صرافی ایرانی مشاهده می‌شود.

نباید کاربردی بودن وب‌سایت را با نامناسب بودن طراحی رابط کاربری آن یکسان دانست. یک طراحی رابط کاربری جذاب باعث می‌شود تا کاربران علاقه بیشتری نسبت به بهره‌گیری از خدمات وب‌‌سایت شما و همچنین بازدید از آن به‌صورت شبانه‌روزی داشته باشند. طراحی UI و UX خود از مهم‌ترین مواردی به شمار می‌آيد که دارای زیرمجموعه‌های بسیار زیادی است.

بهره‌گیری از بهترین رابط کاربری مستلزم استفاده از افرادی است که سال‌های متمادی در این زمینه فعالیت کرده‌اند و با کلیه اصول مربوط به این موضوع آشنایی کاملی دارند. تنها در این صورت است که می‌توان از ایجاد یک طراحی سایت صرافی مناسب و کاربردی باتوجه‌به اصول روز دنیا اطمینان خاطر داشت؛ بنابراین اگر به دنبال بهترین طراحی سایت صرافی هستید و قصد دارید خدمات مدنظر کاربرانتان را به شکل مناسبی در اختیار آنان قرار دهید، بهتر است به بحث طراحی رابط کاربری نیز توجه کاملی داشته باشید.

بهترین متخصصان طراحی سایت صرافی
توجه به بخش نظرات در طراحی سایت صرافی اهمیت بالایی دارد.

تعبیه کردن بخش اخبار در وب‌سایت

در زمان طراحی سایت صرافی باید یک بخش جداگانه را به اخبار بازارهای مالی اختصاص دهید. اگرچه اکثر کاربران به‌منظور یافتن ارزش دارایی‌های مختلف و امکان معامله آن‌ها به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند، اما با تعبیه یک بخش مربوط به اخبار می‌توان آن‌ها را بیشتر به سایت مدنظر علاقه‌مند کرد. در واقع با این کار باعث می‌شوید که کاربران مدت‌زمان بیشتری را در وب‌سایت شما بگذرانند.

هرچه میزان این زمان بیشتر شود، موقعیت بهتری برای انجام تبلیغات و کسب درآمد برای شما به وجود خواهد آمد. بخش اخبار وب‌سایت‌های صرافی باید شامل خبرهایی کوتاه و جزئی باشد که کلیه اطلاعات موردنیاز کاربران را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن‌ها می‌رساند. بهره‌گیری از تیترهای جذاب و کوتاه یک انتخاب عالی در این زمینه به شمار می‌آید که امروزه در ایجاد وب‌سایت‌های صرافی شاهد آن هستیم.

به طور عمومی بخش اخبار شامل یک سری مقالات تخصصی در مورد وضعیت بازارهای مالی جهانی و داخلی نیز است. درهرصورت باید بیان کنیم قراردادن بخش اخبار در زمان طراحی سایت صرافی یک امر بسیار مهم محسوب می‌شود که باید به آن توجه داشته باشید. این یک امر بسیار مهم به‌منظور یافتن کاربران جدید و جذب کردن آن‌ها به وب‌سایت مدنظر شما به شمار می‌آيد. در واقع باید گفت این امر تکنیکی اساسی به‌منظور معرفی بهتر سایت به کاربران نیز محسوب می‌شود.

خلاقیت در طراحی سایت
طراحی سایت صرافی باید جذاب باشد

تعبیه کردن بخش نظرات

وقتی صحبت از طراحی سایت صرافی می‌شود، باید حتماً به تعبیه کردن بخش نظرات در این وب‌سایت‌ها نیز صحبت کنیم. مهم نیست وب‌سایت شما در چه حوزه‌ای از امر صرافی فعالیت می‌کند؛ ‌ زیرا درهرصورت نیاز است یک بخش نظرات را در وب‌سایت خود قرار دهید. کاربران همواره دوست دارند نظر خود را در مورد اخبار مربوط به صرافی و حتی افزایش و کاهش لحظه‌ای قیمت دارایی‌های مختلف اعلام کنند. این امر به جز با یافتن بخش نظرات برای آنان امکان‌پذیر نخواهد بود.

اگر به وب‌سایت‌های پربازدید صرافی در کشور خودمان مراجعه کنید می‌‌توانید به‌وضوح ببینید که بخش نظرات این وب‌سایت‌ها دارای اهمیت بسیار بالایی است و کاربران به‌صورت لحظه‌ای در آن فعالیت می‌کنند. همین امر نشان‌دهنده آن است که چنین بخشی برای کاربران دارای اهمیت بالا است و باید به آن توجه داشته باشیم. تعبیه بخش نظرات در زمان طراحی سایت صرافی به کاربران این امکان را می‌دهد تا نظر خود را در مورد هر اتفاق خاصی در حوزه صرافی و مبادلات مربوط به آن ارائه کنند.

این یک امر مهم محسوب می‌شود که می‌تواند به شما اجازه دهد با کاربران خود تعامل بیشتری داشته باشید. البته، اگرچه تعبیه بخش نظرات در طراحی سایت صرافی امر بسیار مهمی به شمار می‌آيد، نباید بررسی و بازدید دقیق از این بخش را از یاد ببرید. کلیه نظرات بیان شده توسط کاربران باید به‌دقت مورد بررسی قرار بگیرد و تنها پس از تأیید کامل توسط شما روی وب‌سایت نمایش داده شوند.

طراحی سایت صرافی حرفه ای
این سایت‌ها باید دارای پشتیبانی مناسبی باشند

استفاده از جداول و نمودارها

به‌جرئت می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین موارد موجود در مورد طراحی سایت‌های صرافی، بهره‌گیری از جداول و نمودارهای مختلف در طراحی بدنه این وب‌سایت‌ها محسوب می‌شود. بازارهای مالی همواره در حال جنب‌وجوش هستند؛ به همین دلیل کاربران علاقه دارند این تغییرات را به‌صورت جدول و نمودار نیز مشاهده کنند. جداول و نمودارها نقش مهمی در سایت‌های صرافی ایفا می‌کنند. این جداول و نمودارها به کاربران اجازه می‌دهند با تغییرات کلی ارز مدنظرشان آشنا شوند و بتوانند تصمیم صحیحی را در این زمینه بگیرند.

بهره‌گیری از جداول و نمودارهای مناسب این امکان را به شما خواهد داد در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نسبت به تغییرات صورت‌گرفته در بازارهای مالی مدنظر خود اطلاعات مناسبی را کسب کنید. طراحی سایت صرافی، نمودارها و جداول باید به‌گونه‌ای صورت بگیرد که کاربر بتواند قیمت دارایی و یا ارز مدنظر خود را در دوره‌های مختلفی همچون هفتگی، ماهانه، سالانه و… مشاهده کند. این یک ویژگی بسیار جذاب به شمار می‌آيد که برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت است و می‌تواند میزان بازدید از وب‌سایت را افزایش دهد.

نمودارها و جداول مذکور باید به‌صورت لحظه‌ای تغییرات بازار ارز را نشان دهند. در واقع با افزایش کوچک‌ترین میزان ارزش یک دارایی خاص، جدول و نمودار مربوط به آن نیز باید تغییر کند. تنها در این صورت است که می‌توانید از بابت ایجاد یک سایت صرافی مناسب اطمینان خاطر کاملی داشته باشید.

طراحی سایت صرافی پیشرفته
طراحی سایت صرافی باید توسط متخصصان صورت بگیرد

امکان ایجاد حساب کاربری

در طراحی سایت صرافی باید موقعیتی را پدید آورد که کاربران بتوانند در وب‌سایت شما به‌صورت شخصی یک اکانت خاص را ایجاد کنند. این اکانت یا حساب کاربری شخصی به آن‌ها اجازه خواهد داد تا بتوانند تنها به بررسی تغییرات ارزش دارایی‌هایی بپردازند که برای آنان اهمیت دارد. حساب‌های کاربری شخصی یک لازمه اساسی برای فعالیت سایت‌های صرافی محسوب می‌‌شوند؛ زیرا کاربران برای قرار دادن نظر خود در بخش نظرات، باید حتماً یک اکانت شخصی بسازند.

علاوه بر این، با ایجاد چنین امکانی برای کاربران می‌توانید کنترل بهتری روی میزان بازدید از وب‌سایت خود داشته باشید و بتوانید این مورد را به‌صورت لحظه‌ای نیز مورد بررسی قرار بدهید. در بعضی از وب‌سایت‌های صرافی، امکان ایجاد حساب کاربری پیشرفته نیز وجود دارد. این حساب‌های کاربری پیشرفته با دریافت مبلغ خاصی از کاربران فعال می‌شوند و در عوض امکانات بیشتری را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند. این نوع حساب‌ها نیز یک روش نسبتاً‌ مناسب به‌منظور ایجاد درآمد با کمک وب‌سایت صرافی هستند.

برترین طراحی سایت صرافی با جداول
با یک طراحی مناسب میزان بازدید از سایت خود را بالا ببرید

وجود یک ماشین‌حساب

شاید خیلی ساده به نظر بیاید، اما در طراحی سایت صرافی باید بخشی را به یک ماشین‌حساب خاص اختصاص بدهید که کاربران بتوانند بدون خارج شدن از سایت، کلیه محاسبات خود را انجام دهند. این ماشین‌حساب‌ هرچند ساده به نظر می‌رسد، اما قطعاً می‌تواند به بسیاری از کاربران کمک کند تا محاسبات مدنظر خود را به‌راحتی و با سرعت بسیار بالایی انجام دهند.

بهترین نوع طراحی سایت‌ را از ما بخواهید

همان‌طور که گفته شد، در زمینه طراحی سایت صرافی باید به نکات مختلفی توجه داشت. بررسی و دقت به هر یک از گزینه‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم به‌منظور ایجاد یک سایت صرافی عالی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. متخصصان ما با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت می‌توانند در این زمینه به شما عزیزان کمک کرده و برترین سایت صرافی را برای شما طراحی کنند.

دانش بالای متخصصان ما در رابطه‌ با موضوع طراحی سایت‌های صرافی، موجب شده است تا برخی از مهم‌ترین سایت‌های صرافی موجود در کشور نیز از خدمات ما استفاده کنند. در واقع اگر به دنبال بهترین خدمات مربوط به طراحی سایت‌های مختلف از جمله سایت صرافی هستید، می‌توانید به‌راحتی از خدمات ما بهره‌مند شوید. تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا سایت‌های کاربرانمان را دقیقاً تحت‌نظر آن‌ها و با استفاده از جدیدترین استانداردهای روز دنیا در زمینه طراحی سایت، بسازیم.

با انتخاب ما می‌توانید خیال کاملاً راحتی از بابت دستیابی به یک سایت صرافی بی‌نظیر داشته باشید که به کلیه نیازهای شما پاسخ خواهد داد. طراحی سایت صرافی با کمک متخصصان ما یکی از بهترین انتخاب‌های شما در این زمینه خواهد بود. وب‌سایت‌هایی که ما آن‌ها را طراحی می‌کنیم چه از نظر ظاهری و چه از نظر کاربردی بهترین‌ گزینه‌ها محسوب می‌شوند؛ به همین دلیل می‌توانید از بابت عملکرد صحیح‌ بخش‌های مختلف آن‌ها اطمینان خاطر داشته باشید. طراحی وب‌سایت خود را به ما بسپارید و از کیفیت بالای آن لذت ببرید.

هزینه طراحی سایت صرافی
هزینه طراحی این سایت‌ها مناسب است

سخن پایانی

سایت‌های صرافی مانند نوبیتکس یکی از مهم‌ترین وب‌سایت‌هایی محسوب می‌شوند که روزانه کاربران بسیار زیادی به آن‌ها مراجعه می‌کنند. همین ترافیک بالا نشان‌دهنده محبوبیت بسیار مناسب سایت‌های صرافی محسوب می‌شود؛ به همین دلیل در زمان طراحی سایت‌های مذکور باید نهایت دقت را به کار گرفت.

طراحی سایت صرافی باید حتماً‌ توسط متخصصانی صورت بگیرد که در این زمینه دارای دانش کافی هستند. تنها در این صورت است که می‌‌‌توانید خیال کاملاً راحتی از بابت طراحی وب‌سایت مدنظر خود به بهترین شکل ممکن داشته باشید. ما در کنار شما هستیم تا سایت صرافی مدنظر خود را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه به دست بیاورید. تنها کافی است که با کارشناسان ما تماس بگیرید.