این روزها روش های بسیاری برای طراحی سایت فروشگاهی وجود دارند اما هنوز افراد زیادی هستند که تمایل به طراحی یک سایت اختصاصی با پی اچ پی را دارند و این موضوع به دلیل امکانات و ویژگی های خاصی است که برای سایت خود در نظر گرفته اند.  قیمت طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی ممکن است یکی از مهم ترین دغدغه های این افراد باشد. ما در این مطلب تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم که به همه پرسش های شما عزیزان در رابطه با سایت های اختصاصی پاسخ دهیم کافیست تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

قیمت مناسب طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

پیش از هر چیزی باید بدانیم چرا برخی از افراد تمایل دارند تا وبسایت خود را به وسیله این زبان برنامه نویسی طراحی کنند. در ادامه مهم ترین دلایل این موضوع  را بررسی میکنیم:

قابلیت شخصی ‌سازی بی ‌نهایت

هر اندازه که یک سایت وردپرسی به خوبی طراحی شده باشد باز هم ممکن است محدودیت هایی در شخصی سازی آن وجود داشته باشد. چنانچه تمایل دارید سایت فروشگاهی شما از ویژگی ها و امکانات خاصی برخوردار باشد باید اقدام به طراحی سایت اختصاصی کنید.

سرعت بالاتر، انعطاف بیشتر

سایت های فروشگاهی اختصاصی دارای سرعت های بالایی هستند و کاملا طراحی آن ها با اهداف مورد نظر شما انجام میشود به دلیل اینکه انعطاف بیشتری برای اعمال تغییرات یا اضافه کردن امکانات دارند.

امنیت بالاتر در CMS اختصاصی

یکی از مواردی که در یک CMS اختصاصی به آن توجه ویژه ای میشود امنیت بالا می باشد. اختصاصی بودن کدها این امنیت را برای سایت شما فراهم میسازد. البته لازم به ذکر است که اگر این کار توسط یک فرد متخصص انجام نشود ممکن است باعث کاهش امنیت سایت شود به دلیل اینکه برنامه‌نویسی CMS اختصاصی به شکل استاندارد صورت نگرفته است.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

عوامل بسیاری هستند که در هزینه طراحی سایت کد نویسی شده به زبان پی اچ پی برای فروشگاه تاثیر دارند که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر میشوند:

عوامل فنی سایت

عوامل فنی سایت شامل موارد بسیاری میشوند که بر تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با زبان پی اچ پی تاثیر زیادی میگذارند به عنوان مثال سایتی که با وردپرس طراحی میشود دارای قیمت بسیار پایین تری از سایت طراحی شده با پی اچ پی است. دلیل این اختلاف قیمت ساختار از پیش طراحی شده وردپرس است. این موضوع باعث میشود که تیم مورد نظر زمان کمتری را برای طراحی سایت صرف کنند.

تعداد صفحات و امکانات مورد نظر کارفرما

تعداد صفحات بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی با زبان برنامه نویسی پی اچ پی بسیار موثر هستند. قطعا هزینه طراحی یک سایت با 5 صفحه با سایت دارای 20 صفحه قابل قیاس نیست. از طرفی امکاناتی که کارفرما برای سایت در نظر گرفته تاثیر قابل توجهی بر قیمت طراحی آن دارد. مشخص است که هر چقدر یک سایت از امکانات بیشتری برخوردار باشد هزینه طراحی آن نیز بیشتر خواهد بود.

خدمات پشتیبانی پس از طراحی سایت

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی به خدمات پشتیبانی پس از اتمام کار نیز بستگی دارد. بعضی از شرکت ها برای سایت های طراحی شده توسط خودشان در یک بازه زمانی مشخص و بدون هزینه خدمات پشتیبانی را ارائه میدهند اما در برخی از مجموعه ها ممکن است برای بهره گیری از این خدمات مجبور باشید از همان ابتدا هزینه هایی را در نظر بگیرید.

اعتبار شرکت طراحی سایت

نمیتوان نقش اعتبار یک شرکت طراحی سایت را در تعرفه طراحی وبسایت فروشگاهی با پی اچ پی نادیده گرفت. مشخص است که شرکت های معتبر و شناخته شده مبالغ بیشتری را برای ارائه خدماتشان در نظر میگیرند. در مقابل شرکت های تازه کار و ناشناخته خدمات ارزان تری را ارائه میدهند.

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحان سایت با توجه به نمونه کارهایی که در این زمینه ارائه میدهند ممکن است قیمت های متفاوتی را نیز در نظر بگیرند. البته لازم به ذکر است که ارائه نمونه کارهای زیاد دلیل مناسبی برای انتخاب یک شرکت یا طراح نیست بلکه کیفیت کارهای ارائه شده است که میتواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

نحوه تشخیص بهترین تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

ممکن است شما به اندازه کافی در زمینه هزینه مناسب طراحی سایت فروشگاهی با PHP  تحقیق کرده باشید اما نتوانید به درستی تشخیص دهید که بهترین تعرفه برای ساخت سایت فروشگاهی با پی اچ پی چقدر است تا بتوانید در میان شرکت های متعدد گزینه مناسب را انتخاب نمایید.در ادامه مواردی را برای راهنمایی شما عزیزان در این زمینه بیان میکنیم:

مشورت با افراد متخصص

برای آنکه بهترین قیمت طراحی سایت با پی اچ پی را تشخیص دهید بهترین کار این است که با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید. این شخص میتواند شما را در مورد اینکه هزینه های ارائه شده  تا چه اندازه منطقی هستند راهنمایی کند.

تهیه فهرست خدمات

چنانچه یک فهرست از خدمات طراحی سایت یک شرکت تهیه کنید با مقایسه آن با خدمات ارائه شده توسط مجموعه های دیگر به سادگی میتوانید شرکت مناسب را انتخاب نمایید.

کار کردن با شرکت های معتبر

بهتر است طراحی سایتتان را به یک شرکت معتبر بسپارید تا اینکه بخواهید با یک شخص کار کنید. درست است که شرکت های معتبر ممکن است هزینه بیشتری را برای ساخت سایت فروشگاهی با پی اچ پی در نظر بگیرند اما امکانات و پشتیبانی بهتری را ارائه میدهند و با خیال راحت میتوانید با آن ها کار کنید.

نکات آخر درباره طراحی سایت فروشگاهی با پی اچ پی

سخن آخر

طراحی یک وبسایت اولین قدمی است که باید برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی بردارید. زمانی که برای انجام این کار اقدام میکنید با قیمت های متنوعی مواجه خواهید شد که ممکن است شما را دچار سردرگمی کند به همین دلیل کسب اطلاعات در این زمینه برای داشتن انتخابی بهتر بسیار ضروری است. اگر قصد طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت را دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.