این روزها با تسریع فرآیند پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از فضای اینترنت افراد زیادی به پیوند کسب و کارشان به این فضا فکر میکنند. امروزه مشتری ها تمایل دارند که خدمات مورد نیازشان را با سرعت و راحتی بیشتری دریافت کنند. یک کارفرما با آنلاین کردن کسب و کارش میتواند به بهترین نحو پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. اپلیکیشن خدماتی از آن دسته ابزارهای قدرتمند است که میتواند تحولی عظیم را در کسب و کار شما پدید آورد. در ادامه مطلب هزینه طراحی اپلیکیشن خدماتی و مزایای استفاده از آن را به طور جامع مورد بررسی قرار میدهیم.

حداقل و حداکثر هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی
هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی

مزایای ساخت اپلیکیشن خدماتی

همانطور که از نام این اپلیکیشن مشخص است در جهت ارائه خدمات به مشتری ها مورد استفاده قرار میگیرد و در ازای این خدمات هزینه ای را دریافت میکند. طراحی اپلیکیشن خدماتی ارتباط شما را با مشتری به طور موثری حفظ میکند و در صورت ارائه خدمات خوب مشتری ها به شکل مداوم از طریق این اپلیکیشن با شما در ارتباط خواهند بود. استفاده از اپلیکیشن های خدماتی دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین آن ها عبارتند از:

صرفه جویی در زمان

امروزه بیشتر افراد برای اینکه در زمان خود صرفه جویی کنند از اپلیکیشن های خدماتی بهره میبرند و کارهایشان را برون سپاری میکنند. همین موضوع میتواند شما را در میان رقبایتان متمایز سازد.

ارتباط با مشتری

ساختار و امکانات این اپلیکیشن ها موجب میشود که ارتباط شما با مشتری ها به بهترین شکل حفظ شود و همچنین بتوانید از این طریق در مورد موضوعات مختلف در رابطه با کسب و کارتان به مشتری ها اطلاع رسانی کنید.

حفظ مشتری

چنانچه خدمات خود را به بهترین شکل ارائه داده و مشتری مداری را الویت خود قرار دهید میتوانید کاربران را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

افزایش اعتبار کسب و کار

اپلیکیشن های خدماتی به کسب و کار شما اعتبار زیادی میدهند و باعث میشوند که مشتری ها به شما اعتماد کنند.

دریافت هزینه ها به صورت آنلاین

در اپلیکیشن های خدماتی میتوانید از درگاه های پرداخت استفاده کنید این مزیت باعث میشود که قادر باشید هزینه ها را در همان لحظه و به صورت آنلاین از مشتری ها دریافت نمایید.

تبلیغات هدفمند

چنانچه قصد انجام یک تبلیغات هدفمند و موثر را دارید یکی از بهترین گزینه ها ساخت اپلیکیشن خدماتی است و میتوانید به وسیله آن  به سادگی مخاطب های بسیاری را جذب کنید.

در دسترس بودن

با طراحی اپلیکیشن خدماتی شما همیشه در تلفن همراه مشتری هایتان حضور خواهید داشت و در طول شبانه روز و بدون محدودیت میتوانید خدمات خود را ارائه دهید.

پاسخگویی به مشتریان

با بهره گیری از این اپلیکیشن ها مشتری ها میتوانند به سادگی سوالات خود را از شما بپرسند و مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

مزایای ساخت اپلیکیشن خدماتی
هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی

ساخت اپلیکیشن خدماتی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

مالک هر کسب و کاری که باشید میتوانید با ساخت اپلیکیشن خدماتی کسب و کارتان را رونق دهید و تحول عظیمی در آن ایجاد کنید. در ادامه به برخی از این کسب و کارها اشاره میکنیم:

اپلیکیشن خدمات نظافتی

اپلیکیشن خدمات رستوران

اپلیکیشن خدمات خشکشویی

اپلیکیشن خدمات املاک

اپلیکیشن خدمات آموزش

اپلیکیشن خدمات کامپیوتری

اپلیکیشن خدمات زیبایی

اپلیکیشن خدمات کاریابی

اپلیکیشن خدمات حمل و نقل

اپلیکیشن خدمات خودرو

اپلیکیشن خدمات تعمیرات

و…

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل

هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی تحت تاثیر عوامل مختلفی است که هر کدام به نوبه خود در قیمت های نهایی این اپلیکیشن ها موثر هستند. در ادامه پارامترهای تاثیر گذار بر هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل را ذکر میکنیم:

امنیت برنامه

امنیت برنامه یکی از عوامل موثر بر تعرفه ساخت اپلیکیشن خدماتی موبایل است. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است به ویژه در برنامه هایی که به مشخصات فرد مانند اطلاعات حساب بانکی دسترسی دارند.

سیستم عامل موبایل

به صورت کلی ساخت این اپ ها با توجه به سیستم عامل موبایل صورت میگیرد و هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی ios  از اندروید بالاتر است.

قیمت طراحی برنامه

طراحی یک برنامه به مفهوم مشخص کردن نوع تعامل و ساختار اپلیکیشن مورد نظر است که قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد.

سرعت برنامه

یکی از مهم ترین عوامل برای کاربران سرعت یک برنامه است و اگر اپ شما سرعت پایینی داشته باشد ممکن است کاربر از صفحه خارج شود و به دنبال مورد دیگری برود.

به روز رسانی برنامه

از دیگر فاکتورهای موثر بر قیمت ساخت اپلیکیشن خدماتی موبایل به روز رسانی آن است.پس از اتمام پروسه طراحی میتوانید با انجام به روز رسانی ها به صورت منظم عیوب اپلیکیشن ها را رفع نمایید و قابلیت های آن ها را افزایش دهید.

چه عواملی در قیمت گذاری ساخت اپلیکیشن خدماتی موثر هستند؟
هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی

چه عواملی در قیمت گذاری ساخت اپلیکیشن خدماتی موثر هستند؟

همانطور که میدانید هزینه های ساخت اپلیکیشن ها متفاوت هستند و برای محاسبه قیمت یک اپلیکیشن خدماتی موارد زیادی را باید در نظر گرفت. در این قسمت از مطلب به بررسی مهم ترین  مواردی میپردازیم که در تعرفه طراحی اپلیکیشن خدماتی موثر هستند.

به شکل کلی قیمت ساخت اپلیکیشن خدماتی بر اساس ویژگی ها، پیچیدگی ها و نوع پلتفرم مشخص میگردد.

هزینه طراحی اپلیکیشن هایی که به سرور بک اند (Back end) احتیاج دارند بیشتر از نمونه های دیگر است.

نوع طراحی و ساختار نیز از دیگر عوامل موثر بر هزینه طراحی اپلیکیشن خدماتی می باشند.

تعرفه ساخت اپلیکیشن های خدماتی در مجموعه های مختلف با یکدیگر فرق دارد و این عامل نیز نقش مهمی در تعیین قیمت نهایی این اپ ها ایفا میکند.

چه عواملی در قیمت گذاری ساخت اپلیکیشن خدماتی موثر هستند؟
هزینه ساخت اپلیکیشن خدماتی

شرکت طراحی اپلیکیشن خدماتی

در هنگام انتخاب یک شرکت برای طراحی اپلیکیشن خدماتی باید موارد بسیاری را در نظر بگیرید. قطعا  در شرایط کنونی هزینه ساخت یک اپلیکیشن خدماتی میتواند عامل بسیار مهمی برای خیلی از افراد باشد.

حتما از تجربه و تخصص شرکت مورد نظر مطمئن شوید. مشخص است که هر چقدر سابقه و تجربه یک مجموعه بیشتر باشد خدمات بهتر و با کیفیت تری را ارائه خواهد داد.

توجه به نمونه کارها نیز عامل مهم دیگری است که میتواند به شما در انتخاب یک شرکت مناسب برای ساخت اپلیکیشن خدماتی کمک کند.

یکی از بهترین شرکت ها در حوزه طراحی اپلیکیشن خدماتی مجموعه گیتی گت است که دارای سال ها تجربه و سابقه درخشان در این زمینه می باشد. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان این مجموعه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.