وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب و کارآمد است که سایت های بسیاری  به واسطه  آن طراحی شده اند. با استفاده از وردپرس میتوان در کمترین زمان و با بهترین هزینه یک سایت را طراحی کرد. طراحان بسیاری به این سیستم مدیریت محتوا علاقه دارند به دلیل اینکه امکانات زیادی را در اختیار آن ها قرار میدهد و کاربری ساده ای دارد. برای کسب اطلاعات درباره طراحی سایت ارزان و با کیفیت با وردپرس ادامه مطلب را از دست ندهید.

طراحی سایت ارزان

همه چیز راجب طراحی سایت ارزان

مزایای طراحی سایت ارزان با وردپرس

پنل کاربری کاملا  استاندارد و مدیریت آسان

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از وردپرس برای طراحی سایت این است که پنل کاربری و مدیریت آن بسیار ساده می باشد. نظر به اینکه این روزها افراد زیادی از این سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنند میتوانید فیلم های آموزشی زیادی را در این زمینه در اینترنت مشاهده کنید.فضای وردپرس کاملا استاندارد است و افرادی که از هیچ دانش فنی برخوردار نیستند نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

طراحی جذاب و بینظیر

وردپرس دارای تم های بسیاری است که هر کدام ازآن ها جذابیت خاصی دارد. شما میتوانید با بهره گیری از این تم ها سایت خود را به بهترین شکل طراحی کنید و با کمترین هزینه اقدام به طراحی سایت با وردپرس ارزان نمایید.

تطابق سایت های وردپرسی با استانداردهای سئو

لازم است بدانید  سایت های وردپرسی با استانداردهای سئو کاملا مطابقت دارند و با بهینه سازی آن ها به سادگی میتوانید به نتایج بالای گوگل برسید. وردپرس از افزونه های بسیاری که در فرآیند سئو و خدمات سئو سایت استفاده میشوند پشتیبانی میکند .

امنیت بالا

ممکن است برخی از افراد فکر کنند طراحی سایت وردپرسی با هزینه کم ممکن است از امنیت کافی برخوردار نباشد. باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه است و سایت های طراحی شده با وردپرس دارای سطح امنیت بالایی هستند.

به روز رسانی های مداوم

یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت سایت های وردپرسی به روز رسانی های مداوم آن ها است. هر زمان که روی این سیستم مدیریت محتوا به روز رسانی انجام میشود کاربران از طریق پیشخوان مطلع میگردند و میتوانند به سادگی این به روز رسانی ها را انجام دهند.

پشتیبانی

افراد زیادی هستند که در زمینه وردپرس مهارت دارند و اگر پس از طراحی سایت وردپرسی با هزینه کم نیاز به پشتیبان برای وبسایتتان داشتید بدون نگرانی میتوانید فرد یا شرکت مناسبی را پیدا کنید.

منظور از هاست رایگان چیست؟

هاست رایگان به محیطی گفته میشود که میتوان در جهت تمرین برای یادگیری طراحی سایت از آن استفاده کرد. لازم به ذکر است که این هاست برای راه اندازی یک سایت گزینه مناسبی به شمار نمیرود و بهتر است برای این کار از هاست مخصوص وردپرس استفاده نمایید.

در واقع هاست رایگان فضای مناسبی برای افرادی است که قصد تمرین در زمینه سیستم مدیریت محتوای وردپرس را دارند.از ویژگی های مهم هاست های رایگان این است که کاربران میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای تمرین های بسیاری را روی آن ها انجام دهند.

مزایای طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان و مزایای آن

امکانات طراحی سایت وردپرسی ارزان قیمت

یکی از نگرانی هایی که ممکن است ذهن افرادی را که قصد طراحی سایت وردپرسی با قیمت کم را دارند به خود مشغول کند این است که ممکن است سایت طراحی شده از امکانات کمی برخوردار باشد.

در طراحی اولیه یک وبسایت امکانات ابتدایی برای آن در نظر گرفته میشود اما شما برای اضافه کردن آپشن های جدید به آن هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

با وردپرس میتوانید هر گونه امکاناتی که در وبسایت های دیگر مشاهده میکنید را به سایتتان اضافه نمایید. افزونه های بسیاری در وردپرس وجود دارند که میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.  برای بهره گیری از این افزونه ها به تخصص خاصی نیاز ندارید و به سادگی میتوانید از آن ها استفاده کرده و امکانات بسیاری را به سایتتان اضافه کنید.

تفاوت طراحی سایت ارزان وردپرسی  با سایت ساز چیست؟

ممکن است هنگامی که صحبت از طراحی سایت ارزان با وردپرس میشود یکی از روش هایی که به ذهن برسد طراحی سایت با سایت ساز باشد.استفاده از سایت ساز ممکن است ارزان به نظر برسد اما معایب زیادی دارد که در ادامه آن ها را بیان میکنیم:

قابل سفارشی سازی طبق سلیقه مشتری نمی باشد.

در ابتدا ممکن است کم هزینه به نظر برسد اما به صورت سالانه باید هزینه هایی را پرداخت کنید.

سرعت این گونه سایت ها بسیار پایین تر از سایت های دیگر است.

هاست و بخش های دیگر وبسایت به طور کامل در اختیار شما نیست.

قابل استفاده برای سایت های مختلف نمی باشد.

امکانات طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان و سایت ساز ها

دلیل محبوبیت طراحی سایت ارزان چیست؟

طراحی سایت ارزان و با کیفیت با وردپرس یکی از مواردی است که کاربران همیشه از آن استقبال می کنند به دلیل اینکه میتوانند با کمترین هزینه ها  اقدام به راه اندازی سایت کنند.

 وردپرس بسیار انعطاف پذیر است  و میتوان امکانات ارائه شده به وسیله آن را کاهش یا افزایش داد. هر چقدر سایت شما از امکانات بیشتری برخوردار باشد هزینه طراحی آن نیز بالاتر خواهد بود در مقابل بر عکس این موضوع نیز صادق است.

یکی از دلایل محبوبیت سایت های وردپرسی ارزان قیمت این است که با اینکه قیمت های پایینی دارند اما از تمامی امکانات پایه برخوردار هستند. از طرف دیگر سرعت راه اندازی این وبسایت ها بالا است و در کمترین زمان میتوان آن ها را راه اندازی کرد.

محبوبیت طراحی سایت ارزان

ویژگی های طراحی سایت ارزان

مهم ترین ویژگی هایی که باید در طراحی سایت ارزان با وردپرس وجود داشته باشند.

در هنگام طراحی سایت وردپرسی با هزینه کم لازم است تا یک سری ویژگی ها حتما وجود داشته باشند که این ویژگی ها شامل موارد زیر میشوند:

سرعت: حتی اگر سایت وردپرسی خود را با قیمت پایین طراحی میکنید نباید مقوله سرعت را نادیده بگیرید. سرعت بالا یکی از ویژگی هایی است که هر وبسایتی باید داشته باشد.

امکانات: همانطور که بیان کردیم سایت های وردپرسی میتوانند شامل امکانات زیادی باشند که به درخواست مشتری میتوان آن ها را کم یا زیاد کرد اما وجود امکانات پایه در طراحی سایت کم قیمت وردپرسی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

دیزاین: اگر قصد طراحی سایت ارزان قیمت با وردپرس را دارید نباید از دیزاین آن غافل شوید به دلیل اینکه اولین چیزی که کاربر به محض ورود به سایت شما با آن رو به رو میشود ظاهر آن است.

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص طراحی سایت ارزان و با کیفیت با وردپرس کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.