اشخاصی که قصد طراحی سایت دارند اولین چالشی که ممکن است با آن رو به رو شوند پیدا کردن یک شرکت یا سایت حرفه ای طراحی سایت است.اگر شما نیز جزء این افراد هستید این مطلب را از دست ندهید!

سایت حرفه ای طراحی سایت

هدف شما از طراحی سایت چیست؟

در ابتدای امر باید هدفتان را از طراحی وبسایت مشخص کنید. ممکن است تنها به یک سایت ساده نیاز داشته باشید یا بالعکس قصد طراحی یک وبسایت با بیشترین و پیشرفته ترین امکانات را دارید.برای مثال برای طراحی سایت فروشگاهی و رقابت با برترین سایت ها در این زمینه بهتر است به بهترین شرکت های معتبر طراحی سایت فروشگاهی مراجعه کنید تا بتوانید از تمامی امکانات سایت فروشگاهی حرفه ای بهره بگیرید و از رقبا پیشی بگیرید .به همین دلیل بسیار مهم است که هدفتان را مشخص کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

در وهله دوم باید مشخص کنید که این وبسایت قرار است از چه نوعی باشد به دلیل اینکه سایت ها در انواع متفاوتی طراحی میشوند که از میان آن ها میتوان به طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی اشاره کرد. پس از مشخص کردن هدفتان نوبت آن است که اقدام به پیدا کردن بهترین سایت حرفه ای طراحی سایت کنید .

سایت حرفه ای طراحی سایت و هدف شما از طراحی

10 ویژگی که شرکت یا سایت حرفه ای طراحی سایت باید داشته باشد.

شرکت ها و سایت های بسیاری در حوزه طراحی وبسایت فعالیت میکنند. در این بخش از مطلب 10 ویژگی برترین شرکت یا سایت حرفه ای طراحی سایت را بیان میکنیم تا به عنوان یک راهنما در این مسیر به شما کمک کند.

  • دارا بودن تجربه کافی در زمینه طراحی سایت

یکی از مهم ترین ویژگی های یک شرکت یا سایت حرفه ای طراحی سایت داشتن تجربه کافی است. یک مجموعه با تجربه راه های رسیدن به موفقیت در این زمینه را میداند و میتواند به بهترین شکل شما را راهنمایی کند. شرکتی که انتخاب میکنید باید توانایی شناخت نیازهای مشتری را داشته باشد و شما را در کمترین زمان به هدفتان برساند.

  • تسلط داشتن به مهارت های مکمل حوزه طراحی سایت

بهترین سایت حرفه ای طراحی سایت قادر است طیف وسیعی از خدمات مربوط با طراحی سایت را به مشتریان خود ارائه دهد. به عنوان مثال ممکن است پس از طراحی سایت شما تمایل به سئو کردن آن را داشته باشید. باید مجموعه ای را انتخاب کنید که بهترین خدمات سئو سایت را به شما ارائه دهد و موجب پیشرفت سایت شما شود.

  • داشتن دانش کافی در زمینه مدیریت طراحی سایت

یک شرکت مناسب برای طراحی سایت باید قادر باشد تا تمامی موارد مربوط به طراحی سایت را مدیریت کند. سبک، رنگ و چیدمان عناصر باید با یکدیگر در تناسب باشند. از طرفی باید رقبای شما نیز مورد بررسی قرار بگیرند تا با مدیریت بهتر بتوانید از آن ها موفق تر عمل کنید.

  • برخورداری از مهارت کافی در برنامه نویسی و توسعه سایت

یک سایت حرفه ای طراحی سایت باید افرادی مسلط به برنامه نویسی و توسعه سایت در تیم خود داشته باشد.شما میتوانید پیش از هر گونه اقدامی با شرکت مورد نظر تماس گرفته و از قابلیت های آن ها در این زمینه ها اطلاعات  کسب کنید. لازم است که طراحی و توسعه وبسایتتان را به دست افراد با تجربه و کاربلد در این زمینه بسپارید تا بتوانند با بهترین کیفیت طراحی سایت ارزان وردپرسی و یا انواع cms اختصاصی حرفه ای شما را انجام دهند.

  • ارائه خدمات پشتیبانی

 پس از پایان طراحی سایت شرکت باید پشتیبان سایت طراحی شده باشد. ممکن است با گذشت زمان سایت شما با مشکلاتی رو به رو شود و مجبور شوید از تیم پشتیبانی شرکت مورد نظر کمک بگیرید. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید پس از پایان پروسه طراحی ارتباطش را با مشتریان حفظ کند.

  • ارائه نمونه کارهای خوب

نمونه کارهای موفق میتواند نشان دهنده صلاحیت یک شرکت طراحی سایت باشد. با بررسی نمونه طراحی های سایت یک مجموعه میتوانید به سادگی به مهارت آن ها در زمینه طراحی پی ببرید.

  • شفاف بودن فرآیند اجرا

یک سایت حرفه ای طراحی سایت یا یک شرکت فعال در این زمینه از شفاف سازی فرآیند اجرای کار هیچ بیمی ندارد و مشتری را در جریان همه مراحل انجام کار میگذارد. زمانی که پروسه اجرای پروژه به صورت شفاف باشد باعث میشود که مشتری به شرکت مورد نظر بیشتر اعتماد کند.

  • داشتن تعهد زمانی

هر شرکتی باید یک زمان مقرر را برای تحویل پروژه در نظر بگیرد. تحویل سایت در زمان تعیین شده وظیفه یک شرکت طراحی سایت است و به مشتری ها ثابت میکند که زمان آن ها تا چه اندازه برای مجموعه مورد نظر اهمیت دارد و برای آن ارزش زیادی قائل هستند.

  • قیمت مناسب

از دیگر عوامل انتخاب یک مجموعه حرفه ای طراحی سایت قیمت است البته نباید اهمیت این مورد را تا اندازه ای بالا برد که کیفیت کار نادیده گرفته شود.نباید گول قیمت های ارزان برخی از مجموعه ها را بخورید از طرف دیگر نباید قیمت های هنگفت و غیر معقولی را برای طراحی سایت به یک شرکت بپردازید.

  • انعطاف پذیری در اهداف پروژه

انعطاف پذیری یکی از ضروریات این شرکت ها محسوب میشود. به عنوان مثال ممکن است در میان راه مجبور شوید طراح یا تیم طراحی خود را تغییر دهید.در این شرایط تیم یا فرد جدید باید قادر باشد ادامه پروژه را بدون هیچ اختلالی در دست بگیرد.

برترین سایت حرفه ای طراحی سایت و ویژگی های آن

برترین سایت حرفه ای طراحی سایت

مجموعه گیتی گت یکی از برترین سایت های حرفه ای طراحی وبسایت است که دارای سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه طراحی اپلیکیشن و طراحی انواع سایت های وردپرسی و اختصاصی می باشد. این مجموعه با ارائه بهترین طراحی و مدیریت صحیح در کمترین زمان ممکن شما را به اهدافتان میرساند و باعث میشود از رقبایتان پیشی بگیرید.

گیتی گت در زمینه طراحی انواع سایت های شرکتی و فروشگاهی تخصص دارد و دارای نمونه کارهای موفق بسیاری در این زمینه است. این نمونه کارها بیانگر اعتماد مجموعه های کوچک و بزرگ به این شرکت است. پیشنهاد میکنیم برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی سایت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان گیتی گت به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

021-91693781